DOLGU MALZEMELERİ

image
image

KUARTZ KUM QUARTZ – KUVARS

Yüksek performanslı multimedya ( kum ) fitreler için özel olarak imal edilmiş, yıkanmış, elenmiş 1.sınıf kuartz kumu 25 kg' lık çuvallar ya da 1.000 kg' lık big bag ambalajlar halinde firmamızdan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız multimedya ( kum ) filtreleri için dolgu malzemesi değişim hizmeti de sunmaktadır.

Kuartz Kum Boyutları;

0,5 – 1 mm

1 – 3 mm

3 – 5 mm

image
image

AKTİF KARBON...

Aktif karbon suda bulunan koku, renk, tat, klor ve bulanık yaratan çok küçük boyutlu partiküllerin absorbe edilmesinde kullanılır. Aktif Karbon kristal şeklinde ve çok geniş iç gözenek yapısına sahiptir. Firmamız Aktif Karbon Filtrelerde kullanmak üzere yüksek kalitede Aktif Karbon Dolgu malzemeleri satmaktadır.

Firmamız Coconut bazlı birçok farklı marka ve özellikte Aktif Karbon dolgu malzemesini her zaman stoğunda bulundurmaktadır. Aktif Karbon dolgu malzemelerimiz marka ve modele göre farklı miktarlar ve ambalaj içinde satılmaktadır.

Firmamız Aktif Karbon filtreler için dolgu malzemesi değişim hizmeti sunmaktadır.

image
image

SU YUMUŞATMA REÇİNESİ...

Su Yumuşatma Reçineleri suyun geçişi esnasında su içinde bulunan kalsiyum ve magnezyumu kendi bünyesinde tutarak toplam sertlik değerinin düşmesini, suyun yumuşamasını sağlarlar. Yumuşatma Reçineleri Su Yumuşatma Cihazlarında Dolgu Malzemesi olarak kullanılırlar.

Firmamızda piyasada bulunan birçok farklı marka ve özellikte Su Yumuşatma Reçinesini her zaman stoğunda bulundurmaktadır. Su Yumuşatma Reçineleri genel olarak 25 lt' lik ambalajlarda satılmaktadır.

Firmamız Su Yumuşatma Reçinesine ilave olarak Su Yumuşatma Cihazları için reçine değişim hizmeti de sunmaktadır.

image
image

MİXEDBED REÇİNEMİXBED - KARIŞIK YATAK

Mixedbed Reçineler suyun geçişi esnasında su içinde bulunan iyonların ayrımını yapmaktadır. Su saflaştırma işlemlerinde ve sudan spesifik iyon ayrımı yapılacak işlemlerde ihtiyaca göre çeşitli reçineler kullanılır.

Firmamızda piyasada bulunan birçok farklı marka ve özellikte Mixbed Reçinesini her zaman stoğunda bulundurmaktadır. Mixbed Reçineleri genel olarak 25 lt' lik ambalajlarda satılmaktadır.

Firmamız Mixbed Reçinesine ilave olarak Mixbed cihazları için reçine değişim hizmeti de sunmaktadır.

image
image

ANTRASİT...

Antrasit' ler içme, proses, atık su ve havuz suyu arıtımında basınçlı veya basınçsız filtreler kullanılarak uygulanır. Antrasitin kirletici tutma kapasitesi standart kum filtrelerine göre 4.5 kat daha yüksektir. Böylece filtrenin servis süresi arttırılırken ters yıkamada harcanan su miktarı da 1.5 kat azaltılmış olur.

Firmamızda piyasada bulunan birçok farklı marka ve özellikte Antrasiti her zaman stoğunda bulundurmaktadır.

Firmamız Antrasit satışına ilave olarak Filtreler için dolgu malzemesi değişim hizmeti de sunmaktadır.

image
image

DOLOMİT ...

Dolomit, kireç taşında kalsiyum ve magnezyumun birlikte yer almasından oluşan doğal bir mineraldir. Su arıtma proseslerinde Ters ozmoz sistemi sonrasında saflaştırılmış olan ürün suyunun pH değerini yükseltmek ve ek mineral kazandırmak için işlemi için kullanılır. "Son filtrasyon (re-mineralizasyon – mineral takviyesi)"

Dolomit filtreler manüel kontrollüdür. Su, filtre içerisinde yukarıdan aşağıya doğru süzülürken dolomit minerali eriyerek suya kalsiyum, magnezyum ve karbonat gibi doğal mineraller kazandırmış olur. Zaman içerisinde eridikçe eksilen mineralin üzerine yenisi ilave edilerek suya mineral ilave etme işlemine devam edilir.

Firmamızda piyasada bulunan birçok farklı marka ve özellikte Dolomiti her zaman stoğunda bulundurmaktadır.

Firmamız Dolomit satışına ilave olarak Filtreler için dolgu malzemesi değişim hizmeti de sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Firmamızın sizlere sağlayabileceği hizmet çeşitliliği aşağıda detaylarını inceleyebileceğiniz şekilde TEKNİK SERVİS, KURULUM ve MONTAJ, YEDEK PARÇA, PROJE ve DANIŞMANLIK olarak farklı bölümlere ayrılmıştır. Yüksek tecrübeye sahip teknik ekibimiz, ihtiyacınız olan teknik hizmeti size sunabilmek için çağrılarınızı hazır beklemektedir. Teknik servisimize 7/24 istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşın !

İLETİŞİM !

129/26 Sokak No3/B 4. Sanayi Sitesi Bornova İZMİR
(+90) 232 375 35 34 (Pbx) Fax (+90) 232 375 35 01
  • image
  • image
  • image

Etki Su Arıtma Sistemleri © 2016